ניתוחי עיניים

ניתוחי עיניים הם חלק חשוב מרפואת העיניים ומהרפואה הפלסטית. בשני התחומים האלה ההתערבות הכירורגית מסוגלת להיטיב משמעותית עם מצבו של המטופל ולשפר את איכות חייו.

אף על פי התקדמות רבה בפיתוחים הפרמצבטיים חלק מהמצבים לא ניתנים לפתרון קונסרבטיבי. אומנם מחלות כמו גלאוקומה לרוב ניתנים לטיפול באמצעות התרופות ומעקב קפדני, אך מצבים כגון קטרקט או היפרדות רשתית חמורה דורשים התערבות של רופא עיניים מנתח. ניתוחי העיניים המבוצעים ע"י רופאים מומחים ובעזרת מכשור מתקדם משיגים תוצאות נהדרות ומביאים לשיפור משמעותי במצבו של החולה. הניתוחים מבוצעים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות קצרים יחסית, וההתאוששות מהם מהירה הרבה יותר מאשר בשנים הקודמות.

גם ברפואה האסתטית זוכים ניתוחי עיניים למקום של כבוד. הרי לעיניים ועפעפיים תפקיד מכריע במראה של האדם. העור שאיבד מהאלסטיות שלו עם השנים וגרם לעפעפיים לקבל מראה נפול, "שקיות מתחת לעיניים" או משקפיים גדולות, כל אלה לא תמיד מיטיבים עם המראה של הבן אדם. ניתוח פלסטי תורם לאסתטיקה ולביטחון העצמי של המטופל וכל זה לאחר הליך קצר ופשוט יחסית. כדי שההליך יהיה באמת מוצלח חשוב לוודא שלפניו בוצע אבחון ע"י רופא מומחה שאיתר את מקור הבעיה האסתטית והתאים את הטיפול האופטימאלי, שעונה לצרכיו הרפואיות והאסטטיות של המטופל. לבעיות האסתטיות שדומות מבחינה חיצונית יש סיבות רפואיות שונות, לכן הן זקוקות לפתרונות ניתוחיים שונים. רופא שמתמחה בניתוחי עפעפיים או לחילופין, בהסרת משקפיים בלייזר, יוכל להתאים את ההליך הנכון ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

רופאים המבצעים ניתוחי עיניים באייקו

במרכז הרב-תחומי לרפואת עיניים אייקו ניתן לקבל אבחון וייעוץ ע"י רופאים מומחים הטובים ביותר בתחומם. המטופלים במרכז זוכים למענה מקצועי, חדשני ומתקדם בתחום רפואת העיניים. צוות הרופאים שלנו משמש בתפקידים מרכזיים במחלקות רפואת עיניים בבתי החולים המובילים בארץ. כל הטיפולים והניתוחים מבוצעים במתקנים מודרניים ובאמצעות מכשור חדשני, באווירה נעימה ומרגיעה.

צרו קשר עם eyeco מרכז מומחים רב תחומי לרפואת עיניים מתקדמת,
ודאגו לקבל את האבחון והטיפול לשיפור הראייה שלכם מבעוד מועד!