ניתוחי עיניים

ניתוחי עיניים הם חלק חשוב מרפואת העיניים ומהרפואה הפלסטית. בשני התחומים האלה ההתערבות הכירורגית מסוגלת להיטיב משמעותית עם מצבו של המטופל ולשפר את איכות חייו.

למרות שחלה התקדמות רבה בפיתוחים הפרמצבטיים, חלק מהמצבים לא ניתנים לפתרון קונסרבטיבי. אומנם מחלות כמו גלאוקומה לרוב ניתנות לטיפול באמצעות תרופות ומעקב קפדני, אך מצבים כגון קטרקט או היפרדות רשתית חמורה דורשים התערבות של רופא עיניים מנתח. ניתוחי עיניים המבוצעים ע"י רופאים מומחים ובעזרת מכשור מתקדם, משיגים תוצאות נהדרות ומביאים לשיפור משמעותי במצבו של החולה. הניתוחים מבוצעים באמצעות טכנולוגיות עדכניות קצרים יחסית, וההתאוששות מהם מהירה הרבה יותר מבעבר.

גם ברפואה האסתטית זוכים ניתוחי עיניים למקום של כבוד. הרי לעיניים ולעפעפיים תרומה נכבדת למראה הפנים. אובדן האלסטיות של עור העפעפיים, "שקיות מתחת לעיניים" או משקפיים גדולים, כל אלה מטופלים תדיר על ידי המומחים של eyeco, עם תוצאות מצויינות. ניתוח עיניים פלסטי תורם לאסתטיקה ולביטחון העצמי של המטופל וכל זה לאחר הליך קצר ופשוט יחסית. עם זאת, כדי להבטיח הליך מוצלח, חשוב לוודא שלפניו בוצע אבחון ע"י רופא מומחה שאיתר את מקור הבעיה והתאים למטופל את המענה האופטימאלי, שעונה לצרכיו הרפואיים והאסתטיים. לבעיות אסתטיות שדומות מבחינה חיצונית יש סיבות רפואיות שונות, לכן הן זקוקות לפתרונות ניתוחיים שונים. רופא שמתמחה בניתוחי עפעפיים או לחילופין, בהסרת משקפיים בלייזר, יוכל להתאים את ההליך הנכון למטופל ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

באייקו תהנו מטיפול של רופאי עיניים מומחים המובילים בתחומם

במרכז הרב-תחומי לרפואת עיניים eyeco, המצוי באסותא רמת החייל, ניתן לקבל אבחון וייעוץ מהרופאים המומחים הטובים ביותר בתחומם. המטופלים במרכז זוכים למענה מקצועי, חדשני ומתקדם בתחום רפואת העיניים. צוות הרופאים שלנו משמש בתפקידים מרכזיים במחלקות רפואת עיניים בבתי החולים המובילים בארץ. כל הטיפולים והניתוחים מבוצעים במתקנים מודרניים ובאמצעות מכשור חדשני, באווירה נעימה ורגועה.

צרו קשר עם eyeco מרכז מומחים רב תחומי לרפואת עיניים מתקדמת,
ודאגו לקבל את האבחון והטיפול לשיפור הראייה שלכם מבעוד מועד!